banner isbank

ADAY HAKEM TERFİ VE GELİŞİM KURSU BAŞLIYOR

images

Not:Kursa katılacak hakemlerimiz lütfen ücretleri yatırıp dekontlarını Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine iletsinler.

Hakem Gelişim Kursu’na katılabilmek için gerekli şartlar;

1- Aday hakem olmak,
2- İçerisinde bulunduğu dönemin vizesini yapmış olmak,
3- Online kayıt sayfası bulunmuyor ise Kurs Yöneticisi'nden yeterli kontenjan olduğuna dair teyit almak.

Hakem Gelişim Kursu’na müracaatta Kurs Yöneticisi’ne verilecek evraklar;

1- Kursa katılmak istenildiğine dair DİLEKÇE,
2- Kurs katılım bedelinin (200 TL) yatırıldığına dair banka dekontu (ATM'lerden yapılan işlemlerde işlem ücreti alınabilmektedir). (Dekontun açıklamasına Kursiyerin Adı, Soyadı ve Kurs İli, Kurs Türü, Hakem Kurs Bedeli ifadesi) eklenmelidir. Örn Açıklama (Cengiz İNCE İstanbul Aday Hakem Kurs Bedeli)
3-Bütün kursiyerler yeni sezon vizelerinin yapılmış olması gerekmektedir.

ÖNEMLİ:
 Hakem Gelişim Kursu sonunda düzenlenecek sınava katılabilmek için “Satranç Hakemi Değerlendirme ve Terfi İşlemleri Prosedürü’nün 9. ve 14. maddesinde” belirtilen şartları sağlamak gerekmektedir.

İade İşlemleri;

-
 Kurs sonucunda başarısız olduğunuz takdirde belgeleriniz Kurs Yöneticisi tarafından iade edilecektir.

- Kursun iptal edilmesi, ertelenmesi veya mücbir sebepler nedeniyle düzenlenememesi yada sağlık (Belgelendirilecektir.), 1. derece yakınının vefatı (Belgelendirilecektir.) veya mükerrer ödeme nedeniyle kursa iştirak edilememesi durumunda kurs katılım bedelinizin iade talebi için TSF iletişim merkezi > Yeni Destek Talebi > Destek Konusu'ndan "Muhasebe İade" bölümünden başvuruda bulunulmalıdır.

Hesap Detayları
:
Türkiye İş Bankası Ankara Şubesi 4200 Şube Kodu
TSF Lisans Hesabı:     4200-593 08 38
IBAN:                          TR820006400000142005930838


Aday hakem terfi ve gelişim kursu 08-09-10 Aralık 2017 tarihlerinde 
Ankara Üniversitesi TÖMER Antalya Şubesi Dil Öğretim Merkezi teras kat. 18 No'lu salonunda düzenlenecektir.Kursa katılmak için
200 TL ilgili hesaba yatırıldıktan sonra dekont Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mail ile iletilmelidir.Gerekli belgeler kurs başladığında kursiyerlerden teslim alınacaktır.İlimizden ve yakın illerden gelecek ADAY ve İL HAKEM'lerimize duyurulur. Adres:Sinan Mah.Cebesoy Cad.Mehmet Postacıoğlu İşmerkezi No:10 Kat /5 Doğugarajı-ANTALYA

BAŞVURULAR ve PROGRAM
      SONUÇLAR    ULAŞIM