banner isbank

Antrenörlük Kursları

satranc-antrenorlugu Antalya
1. KADEME YARDIMCI ANTRENÖR KURSLARI HAKKINDA


2018 yılında  açılacak olan antrenör kursları için kayıt işlemleri e-Devlet üzerinden “Gençlik ve Spor Bakanlığı/Spor Bilgi Sistemi” ne girilerek    yapılacaktır.  Spor Bilgi Sistemi üzerinden ön kayıt yaptırmayan kursiyerlerin başvuruları dikkate alınmayacaktır.

Antrenör kurslarına son başvuru tarihinden sonra kayıt işlemleri sistem üzerinden otomatik olarak kapanacağından bu tarihten sonra hiçbir şekilde işlem yapılamayacaktır.

  Gençlik ve Spor Bakanlığı/Spor Bilgi Sistemi antrenör kayıtlarında antrenör kursları için bildirilen (1. Kademe 20 ) minumum katılımcı sayısına ulaşılamadığı takdirde sistem otomatik olarak antrenör kursunu iptal edecektir.

  Kesinleşen kurs tarihinden sonra mücbir sebepler dışında kursa katılmaktan vazgeçen kursiyerlere para iadesi yapılmayacaktır. Kayıt işlemleri için aşağıda yer alan  bilgilendirmeden ve programlarıda örnek programdan takip edilebilir inceleyebilirsiniz.

Değerli Kursiyer Arkadaşlar;


Yapılan yeni düzenlemele ile 1. Kademe kurs ders saati toplam 94 saat, 2. Kademe kurs ders saatimiz toplam 130 saat olmuştur.
Yeni sisteme göre kurslarımıza başvuru şekli de ekte yer aldığı gibi yapılmaktadır.NOT:Okullarda satranç egzersizi açabilmek için mutlaka Türkiye Satranç Federasyonunun düzenlediği kurslardan alınmış sertifika olmalıdır.Diğer özel eğitim kurumlarından alınan sertifikalar ile MEB'e bağlı okullarda satranç (egzersizi) eğitimi verilemez.

1.KADEME SATRANÇ ANTRENÖRLÜK KURSU(Lütfen Önemli Bilgiyi Mutlaka okuyarak hareket ediniz.Özellikle Bankadan kurs ücreti yatırma bölümünü okuyunuz.)ÖNEMLİ BİLGİ


MANAVGAT:(Manavgat,Akseki,Gündoğmuş,İbradı,Alanya,Gazipaşa)ilçelerini kapsayan kurs 10-19 Ağustos 2018 tarihlerinde Manavgat Halk Kütüphanesinde düzenlenecektir.Son Başvuru 09 Ağustos 2018

FİNİKE:(Elmalı,Kumluca,Demre,Kaş) İlçerini kapsayan kurs Finike Halk Eğitim Salonunda 29 Ağustos 07 Eylül 2018   Açılacaktır.

ANTALYA MERKEZ:Tömer dil Öğretim Merkezi Teras Kat Salonunda  08 Eylül-17 Eylül 2018 tarihleri arasında açılacaktır.
Başvurular e-devlet üzerinden alınacaktır. Kurs bilgilendirmede detaylar vardır.lüten takip ediniz.
BAŞVURULAR E-DEVLET ÜZERİNDEN AÇILACAKTIR.  SON BAŞVURU TARİHİ: 20 Ağustos 2018
Başvuru için: https://turkiye.gov.tr/

ÖNEMLİ BİLGİANTRENÖR KURSLARI BİLGİLENDİRME

ÖRNEK PROGRAM 1-

ÖRNEK PROGRAM 2-

                                                                            ANTALYA SATRANÇ İL TEMSİLCİLİĞİ

                                                                  iletişim:05307706507  mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.