banner isbank

2018 YILI ANTALYA MERKEZ-FİNİKE VE MANAVGAT ANTRENÖR KURSLARI

satranc-antrenorlugu Antalya
1. KADEME YARDIMCI ANTRENÖR KURSLARI HAKKINDA


2018 yılında  açılacak olan antrenör kursları için kayıt işlemleri e-Devlet üzerinden “Gençlik ve Spor Bakanlığı/Spor Bilgi Sistemi” ne girilerek    yapılacaktır.  Spor Bilgi Sistemi üzerinden ön kayıt yaptırmayan kursiyerlerin başvuruları dikkate alınmayacaktır.

Antrenör kurslarına son başvuru tarihinden sonra kayıt işlemleri sistem üzerinden otomatik olarak kapanacağından bu tarihten sonra hiçbir şekilde işlem yapılamayacaktır.

  Gençlik ve Spor Bakanlığı/Spor Bilgi Sistemi antrenör kayıtlarında antrenör kursları için bildirilen (1. Kademe 20 ) minumum katılımcı sayısına ulaşılamadığı takdirde sistem otomatik olarak antrenör kursunu iptal edecektir.

  Kesinleşen kurs tarihinden sonra mücbir sebepler dışında kursa katılmaktan vazgeçen kursiyerlere para iadesi yapılmayacaktır. Kayıt işlemleri için aşağıda yer alan  bilgilendirmeden ve programlarıda örnek programdan takip edilebilir inceleyebilirsiniz.

Değerli Kursiyer Arkadaşlar;


Yapılan yeni düzenlemele ile 1. Kademe kurs ders saati toplam 94 saat, 2. Kademe kurs ders saatimiz toplam 130 saat olmuştur.
Yeni sisteme göre kurslarımıza başvuru şekli de ekte yer aldığı gibi yapılmaktadır.NOT:Okullarda satranç egzersizi açabilmek için mutlaka Türkiye Satranç Federasyonunun düzenlediği kurslardan alınmış sertifika olmalıdır.Diğer özel eğitim kurumlarından alınan sertifikalar ile MEB'e bağlı okullarda satranç (egzersizi) eğitimi verilemez.
1.KADEME SATRANÇ ANTRENÖRLÜK KURSU(Lütfen Önemli Bilgiyi Mutlaka okuyarak hareket ediniz.Özellikle Bankadan kurs ücreti yatırma bölümünü okuyunuz.)ÖNEMLİ BİLGİ


MANAVGAT:(Manavgat,Akseki,Gündoğmuş,İbradı,Alanya,Gazipaşa)ilçelerini kapsayan kurs 10-19 Ağustos 2018 tarihlerinde kurs tamamlanmıştır.Sınav sonuçları buradan ilan edilecektir.  SONUÇLAR

 MANAVGAT ROGRAM     MANAVGAT KATILIMCILAR      DİLEKÇE

FİNİKE:(Elmalı,Kumluca,Demre,Kaş) İlçerini kapsayan kurs Finike Canan Yavuz Gürkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Salonunda 29 Ağustos 07 Eylül 2018   düzenlenecektir. KURS AÇILIYOR KAYIT SORUNU YOKTUR.
Son Başvuru 19 Ağustos 2018 tarihine kadar https://turkiye.gov.tr/  yapılabilir.Lütfen açıklamaları okuyunuz.Konaklama için Finike İlçe Temsilcisi Tel:05052571264
FİNİKE ROGRAM   KATILIMCILAR      DİLEKÇE


ANTALYA MERKEZ:Mall Of Antalya Satranç Merkezinde  08 Eylül-17 Eylül 2018 tarihleri arasında düzenlenecektir.ULAŞIM
Başvurular e-devlet üzerinden alınacaktır. Kurs bilgilendirmede detaylar vardır.lüten takip ediniz.
BAŞVURULAR E-DEVLET ÜZERİNDEN YAPILACAKTIR.  SON BAŞVURU TARİHİ: 30 Ağustos 2018
KONAKLAMA :05380110142           Başvuru için: https://turkiye.gov.tr/

MERKEZ ROGRAM     MERKEZ KATILIMCILAR      DİLEKÇE


1. Kademe Yardımcı Antrenör Kursuna Katılacaklardan İstenen Belgeler

1. Dilekçe (açık adresli)

2. Diploma sureti (noter tasdikli, kamu kurum ve kuruluşlarında görevli olanlar için kurum onaylı)

3. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden cezaları olmadığına dair yazı (aslı)

4. Yönetim Kurulunun belirlediği katkı bedelinin ödendiğini gösteren belge (dekont)(Türkiye İş Bankası Şube Kodu:4200 Hesap No:6299230 Hesap Adı:Türkiye Satranç Federasyonu Hesap Türü:Antrenör İban No:TR72 0006 4000 0014 2006 2992 30 - ödemeler ön kayıt sırasında kursiyerlere sayfa tarafından otomatik olarak verilecek referans numarası ile bankaya yapılacaktır)

5. 2 adet vesikalık fotoğraf (erkek kursiyerler için sakalsız ve kravatlı)

6. Sağlık raporu (Hükümet tabipliğinden veya sağlık ocaklarından, aslı)

7. Savcılık iyi hal kağıdı (aslı)

8. Nüfus cüzdanı sureti (T.C. No ve Resimli)

9. Milli sporcu olanlar milli sporcu belgesi getireceklerdir (varsa)

10. Satranç sporu yaptığını belgelemek (varsa sporcu lisansı)


ÖNEMLİ BİLGİANTRENÖR KURSLARI BİLGİLENDİRME

                                                                            ANTALYA SATRANÇ İL TEMSİLCİLİĞİ

                                                                  iletişim:05307706507  mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.