banner isbank

Duyurular

"TEBRİKLER ALPEREN"


alper
Lviv Ukrayna'da kapalı IM turnuvasında sporcumuz Alperen Akdoğan'dan güzel bir haber geldi. Bu şampiyonada 2300 Elo puanını geçerek daha 3. turda FM ünvanına hak kazanmıştır tebrik ediyor başarılar diliyoruz.

                                                            ANTALYA SATRANÇ İL TEMSİLCİLİĞİ

2018 TÜRKİYE KULÜPLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI İL YARIŞMALARI

gsb logoİlimizde İl Yöre yarışmaları 24-25 Mart ve 26 Mayıs 2018 tarihlerinde Antalya spor salonu satranç Merkezinde düzenlenecektir.Sıra kurası çekilmiş sayfamıza yüklenmiştir.Detaylar Türkiye Kulüpler Satranç Şampiyonası Yönergesindedir.Takım ana listeleri yayınlanmıştır.

YÖNERGE    DİLEKÇE    İLİŞİKSİZ BELGESİ      TESCİL BELGESİ 

TAAHHÜTNAME      BAŞVURU FORMU
    KURA   
 
 
 
BAŞVURAN KULÜPLER        YARIŞMA PROGRAMI       GÖREVLİ HAKEMLER      ANA LİSTELER   TURNUVA FOTOĞRAFLARI

 YARIŞMA SONUÇ             CANLI YAYIN (Pgn: 1     2     3     4     5 )


D U Y U R U

maskot duyuruTürkiye Küçükler ve Yıldızlar Final Şampiyonası için ana listelerin Federasyona internet üzerinden çevrimiçi bildirimi 21.05.2018 tarihinde başlayacak olup 27.05.2018 saat 17:00’da sona erecektir.Detaylar http://tky.tsf.org.tr/

Turnuvaya katılacak kulüplerimize duyurulur.

Antalya Satranç İl Temsilciliği

FİDE KURALLARI

fide
FİDE KURALLARI

Linkten indirebilirsiniz.

 


2018 ANTALYA ADAY&GELİŞİM KURSU AÇILIYOR


aday hakem_kokard
Antalya Aday hakem ve gelişim kursu 04-06 Mayıs 2018 tarihlerinde Ankara Üniversitesi TÖMER Antalya Şubesi sinan mah.Cebesoy cad.Mehmet postacıoğlu İşmerkezi no:10 kat 5 adresinde teras kat 18 numaralı sınıfta düzenlenecektir.Kursa kayıtlar kurs ücretini ilgili hesaba yatırdıktan sonra dekontu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine iletmeleri gerekmektedir.Kurslarla ilgili detaylar linktedir.http://www.tsf.org.tr/mhk-sikca-sorulan-sorular/3?view=article İstenilen belgeler kurs başladığında teslim alınacaktır.

KURS BAŞVURULARI        KURS PROGRAMI

KURSİYERLERİMİZ İÇİN FİDE KURALLARI